Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaO firmie

O firmieNasza firma  Dukalska-Zatoń s.c. została założona w sierpniu 2008 roku. Powstała ona na  bazie ponad dziesięcioletniego doświadczenia na rynku nieruchomości, zaś jej nadbudowę stanowi zespół młodych, utalentowanych osób.
Koniec roku 2008 nie był najszczęśliwszym momentem na rozpoczęcie biznesu, ale nie poddaliśmy się i w tej chwili możemy pochwalić się tym, że mamy ciągle powiększającą się bazę stałych klientów i zaufanych współpracowników.Zależy nam przede wszystkim na tym, aby klient, który korzystał już z naszych usług polecił nas swoim znajomym. To jest nasze credo.
Kompleksowa obsługa transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości, znajomość od podszewki procedur bankowych przy udzielaniu kredytu, a także dłuższe niż konkurencji godziny pracy biura (od poniedziałku do piątku 8:30-19.00 oraz w soboty 9-15) wyróżniają nas wśród innych. Nie czujemy się nieomylni dlatego też jesteśmy w ścisłej współpracy z Kancelarią Notarialną, bankami, doradcami finansowymi oraz sztabem specjalistów z dziedziny prawa    i finansów. Cały czas podnosimy też swoje kwalifikacje. Żadna transakcja nie jest dla nas zaskoczeniem. Chętnie zajmujemy się także obsługą rynku komercyjnego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy. Gwarantujemy szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną.Oględziny nieruchomości odbywają się  w godzinach dogodnych dla Klientów.

Współpraca:

USŁUGI
ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANE


* budynki nowe:
    - projekty indywidualne
    - adaptacje
* budynki istniejące:
    - rozbudowy, przebudowy,    
    - przebudowy
    - zmiana sposobu użytkowania
    - rozbiórki
    - termomodernizacje
* lokale / mieszkania
    - samodzielność lokali
    - zmiana sposobu użytkowania
ARCHITEKTURA WNĘTRZ
- projekty wnętrz - budynki i lokale mieszkalne i usługowe
- aranżacja do sprzedaży
- wizualizacje
dodatkowo
ARCHITEKTURA ZIELENI


http://www.wachnikstudio.com/
Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem